Zostań wielkim człowiekiem.

Zostań wielkim człowiekiem.


Już od dziecka byliśmy dumni z siebie kiedy zrobiliśmy coś bez pomocy rodziców. Wielką mamy radość kiedy sami sobie radzimy w życiu. Jesteśmy szczęśliwi kiedy bez niczyjej pomocy zdobywamy nowe umiejętności i doświadczenia, czujemy się wspaniale kiedy sami rozwiązujemy swoje problemy. 
Niestety, czasami w naszym życiu może pojawić się choroba, z którą sami nie możemy sobie poradzić i wtedy może pomóc nam ktoś nieznany. Ktoś kogo nigdy nie spotkaliśmy i prawdopodobnie nigdy nie spotkamy ale jago wielka magia pozwoli nam wyzdrowieć i żyć!
Kim jest ten magiczny człowiek? To wielki człowiek, który chce nieść bezinteresowną pomoc. 
Takich wielkich ludzi jest wielu ale ciągle jeszcze za mało więc apeluję do CIEBIE! Zostań wielkim człowiekiem i pomóż potrzebującym zapisując się jako dawca szpiku w DKMSorganów w DAWCA albo zostań dawcą krwi w Oddajkrew.pl lub w Centrum Krwiodawstwa w Twoim mieście. 

Bądź trochę samolubny i pomyśl, że zapisując się do w/w programów i wspierając te idee dajesz przykład innym, a może właśnie dzięki tobie zapisze się ktoś, kto kiedyś pomoże Tobie albo twojemu dziecku kiedy będzie w potrzebie?


Nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili, przemyśl sprawę tydzień albo dwa. Byłoby dobrze aby twoja decyzja była świadoma i nieodwracalna żeby nie dawać komuś złudnej nadziei na ratunek. 
Ciesz się życiem i pomóż innym się z niego cieszyć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę komentuj. Zostaw po sobie jakiś ślad.