Recenzja książki "Preppersi, przygotowani do przetrwania".

preppersi
Preppersi, przygotowani do przetrwania.

Recenzja książki "Preppersi, przygotowani do przetrwania".

Pomimo, że mam swój niewielki wkład w powstanie tej książki, postanowiłem zamieścić krótką opinię na temat treści oraz ogólnego odbioru w czytaniu. Chciałbym również zweryfikować założenia czytelników, którzy spodziewają się, że dostaną do rąk poradnik. Ta pozycja poradnikiem nie jest.
Preppesi... jest książka, mówiąca o tym kim są preppersi, dlaczego się przygotowują i jak to robią(w małym zakresie). Ta publikacja jest bardziej dla ludzi, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o samych preppersach a nie dla tych, którzy chcą zgłębiać wiedzę o samym przetrwaniu. O dziwo książka ta nie przedstawia nas preppersów, jako świrów czekających w schronach na koniec świata, kisiel z kosmosu czy atak zombiaków. Tylko po prostu traktuje nas jako ludzi pragmatycznych, nie bujających w obłokach.
Książka była napisana w formie wywiadów z różnymi osobami(między innymi ze mną), które są w pewien sposób związane z tematem preppingu i wskazują pewne kierunki działania aby się przygotować na różne sytuacje awaryjne. Oczywiście większość informacji zawartych w tej książce można znaleźć w internecie, ale to raczej oczywiste bo ja jako udzielający wywiadu opierałem się na własnej wiedzy i doświadczeniu, które opisuję właśnie tu na swoim blogu.

Książkę "Preppersi, przygotowani do przetrwania" można kupić między innymi w sklepie MUZA.

3 komentarze:

 1. I super,teraz wiem czego mogę się spodziewać.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na recenzję Domowego Survivalu :-P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DS już swoją recenzję opublikował.

   Usuń

Proszę komentuj. Zostaw po sobie jakiś ślad.